NEWSLETTER

MAIL OD KATARZYNY

Raz na 2 tygodnie w  środę wiadomość,

 ode mnie dla Ciebie <3
Bardziej prywatne historie, informacje o nowych wpisach i o wydarzeniach

ISKRA

WARSZTATY TWÓRCZE MALOWANIE

OPINIE UCZESTNICZEK

WARSZTATY

TWÓRCZE MALOWANIE NA ŻYWO

 

Olga Stiefel-Brzezińska

 

"Warsztaty u Kasi to magia. Tak mnie zaczarowała, że zapomniałam, że ja podobno nie mam kompletnie plastycznego. Z Kasią nagle zaczęłam się bawić akwarelami i akrylami, do tego doszły cienkopisy. I co? Nadal nie wiem, czy mam talent, ale mnie to już nie obchodzi, bo okazało się, że malowanie sprawia mi frajdę i odpręża. Dziękuję Kasiu, bo bez Ciebie nigdy bym do tego nie doszła ❤️"

*

 

Aleks Makulska

 

"Katarzyna była jedną z moich pierwszych Ekspertek na Iskrze, Platformie Kreatywnych Kobiet. Stworzyła i poprowadziła cykl warsztatów malarskich online, który pozwolił Uczestniczkom odnaleźć radość w malowniu i pozbyć się twórczych blokad i ograniczeń. Spotkania odbywały się w ciepłej i wspierającej atmosferze, a zajęcia były ciekawe i inspirujące. Cudowne doświadczenie!"

*

 

Ewstra

 

"Pierwszy raz malowałam akwarelami z Kasią (oprócz lata temu w szkole, ale to się nie liczy). Pierwszy raz malowałam akwarelami i rysowałam cienkopisami na tym samym obrazie z Kasią. Nawet nie wiedziałam, że tak się da. I wyszły z tego cuda, które oprawiłam i wiszą w salonie. Raz dołączyły do mnie dwie młode nastolatki l.12 i i były zachwycone panią Kasią. Ich pani od plastyki jest beznadziejna w porównaniu z panią Kasią i one by chciały mieć taką panią od plastyki jak pani Kasia. Jednym słowem świetnie."

*

 

Marta K.

 

"Przed długi czas miałam takie przeświadczenie, ze tylko utalentowane plastycznie osoby mogą malować a ja do tych osób nie należałam. Ale gdy tylko pojawiła się możliwość uczestniczenia w warsztatach online z Katarzyną i przeczytałam, że nie testujemy naszych umiejętności, to kupiłam blok i farby, i kliknęłam dołącz. I to była czysta magia, liczyła się tylko dobra zabawa i ciapanie farbami, nie wiedziałam że mam w sobie takie pokłady kreatywności. Katarzyna jest tak ciepłą i zarażającą pozytywną energią osobą, że nie mogłabym wyobrazić sobie innej prowadzącej."

*

 

Kasia P.

 

"Kasiu, zajęcia z Tobą dały mi dużo radości! I tutaj mogłabym w sumie zakończyć, bo jak się okazuje, tego brakowało mi najbardziej. Nie tego jak używać pędzla, jakich materiałów, czy gdzie i jak coś kłaść. Dzięki Tobie miałam godzinę, dwie, tylko dla siebie, kiedy nie martwiłam się niczym. Mogłam robić co chcę i przy tym zatopić się w twórczości bez presji bycia ocenianą. To była taka medytacja dla mojej głowy. Na pewno będę kontynuować :)"

*

 

Paula C.

 

"Twórcze malowanie, odkrywanie, kreowanie. Twórcze “teraz”. Warsztaty z Katarzyną nie są o zwykłym malowaniu/rysowaniu/tworzeniu, odkrywaniu, kreowaniu. Są o czymś niezwykłym. Są niezwykłe. Są o zatrzymania w "tu i teraz", są o decyzji, by nie pozostawić kolejnego momentu bez życia, ale by świadomie tchnąć w nie życie. Spotkania z Katarzyną to spotkania wyjątkowe. Eksplorujemy, szukamy i znajdujemy, gubimy się i odnajdujemy, poszerzamy pole widzenia, czucia, doświadczania. Zapraszamy wolność. Wolność tworzenia. Swobodny przepływ kreatywności. Na warsztatach dowiadujemy się, że każda/każdy z nas może robić rzeczy piękne. Ja mogę. Ty też! Wróć do tego, co kochałeś/kochałaś robić jako dziecko. Pielęgnuj je w sobie. Katarzyna pomoże, ❤️ polecam z całego serca."

*

 

Patrycja

 

"Na warsztatach Kasi własna kreatywna bestia może się poczuć zaopiekowana. Sympatyczna atmosfera sprawia, że miło jest nie tylko malować, ale też rozmawiać. Tematy, wizualizacje i przestrzeń spotkania rozbudzają wenę twórczą. Kiedyś rysowanie i malowanie budziło we mnie głównie frustrację, że to, co stworzę, nie będzie wyglądało tak, jak w mojej głowie. U Kasi zupełnie o tym zapominam i zdaję się tylko na proces, który zaczyna mi sprawiać dużo frajdy <3"

*

 

Sylwia Dec
 

"Bardzo mi się podobały Twoje warsztaty <3 umiesz zadbać o twórczą, bezpieczną atmosferę, inspirujesz i ośmielasz do twórczego działania. Wiesz, jak sprawić, by malowanie stało się superfrajdą, a nie smutną czynnością z ostatniej lekcji w szkole podstawowej i bardzo to podziwiam!"

*

 

Milena

"Twórcze malowanie z Katarzyną obudziło we mnie nowe pokłady kreatywności ❤️ Katarzyna swoje warsztaty prowadzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Emocje i radość, którą zaraża nie są łatwe do opisania ❤️ Żeby to zrozumieć trzeba, to poczuć ❤️"

*

 

Marta S-M
"Zawsze podobało mi się malowanie, ale wstydziłam się malować, bo nie umiem tego robić, Kasia pokazała mi jak czerpać z tego prawdziwą radość i przyjemność. Katarzyna zaraża swoją pasją, energią i uśmiechem, jej warsztaty sprawiają, że to co nas otacza, nabiera innych barw!"

*

 

 

 

 

 

Podczas warsztatów Twórcze Malowanie pobudzamy swoją kreatywność poprzez malowanie i rysowanie na papierze. Warsztat jest dla każdej z Was, podczas niego nie testujemy swoich umiejętności. Przyjdź, jeśli masz ochotę pobawić się swoją kreatywnością, zrobić coś dla siebie i wyłącznie dla swojej przyjemności. Tymi warsztatami chcę Wam pokazać, że każda z Was może tworzyć i posiada bogate pokłady kreatywności. Efektem ubocznym warsztatów, który gwarantuję jest radość, dobra zabawa i satysfakcja z siebie i z tworzenia.

 

Trzecia edycja Iskry rusza 17 kwietnia 2023. Ze mną będziecie się spotykać raz w miesiącu. Jeśli chcecie się zapisać do trzeciej edycji, śledźcie poniższą stronę.

 

Więcej szczegółów i zapisy znajdziecie na stronie Iskry, do której Was odsyłam poniżej.

Kreatywny malarski wybuch. żeby to było pełne doświadczenie sensoryczne, słuch, dotyk, zapach, wzrok, smak. Przygotuję paczki dla każdej uczestniczki. Moze muzyka misy tybetanskie. zapach olejki aromatyczne. Albo nie, w paczuszcze rzeczy do powąchania, np. cynamon, wanilia, pomarańcza. Mogę wykorzystać olejki eteryczne, nasączyć waciki tym. Płatki, róż, kwiatów. Robić relaksację, gdy dziewczyny mają zapach przy nosie. Może ułożone w pozycji bocznej embrionalnej. Kupic maly glosnik.

kontakt(at)katarzynatworzy.pl

© 2022-2024 Katarzyna Tworzy   |  Polityka prywatności | Regulamin sklepu