NEWSLETTER

MAIL OD KATARZYNY

Raz na 2 tygodnie w  środę wiadomość,

 ode mnie dla Ciebie <3
Bardziej prywatne historie, informacje o nowych wpisach i o wydarzeniach

ISKRA

WARSZTATY TWÓRCZE MALOWANIE

OPINIE UCZESTNICZEK

WARSZTATY

TWÓRCZE MALOWANIE

 

Olga Stiefel-Brzezińska

 

"Warsztaty u Kasi to magia. Tak mnie zaczarowała, że zapomniałam, że ja podobno nie mam kompletnie plastycznego. Z Kasią nagle zaczęłam się bawić akwarelami i akrylami, do tego doszły cienkopisy. I co? Nadal nie wiem, czy mam talent, ale mnie to już nie obchodzi, bo okazało się, że malowanie sprawia mi frajdę i odpręża. Dziękuję Kasiu, bo bez Ciebie nigdy bym do tego nie doszła ❤️"

*

 

Aleks Makulska

 

"Katarzyna była jedną z moich pierwszych Ekspertek na Iskrze, Platformie Kreatywnych Kobiet. Stworzyła i poprowadziła cykl warsztatów malarskich online, który pozwolił Uczestniczkom odnaleźć radość w malowniu i pozbyć się twórczych blokad i ograniczeń. Spotkania odbywały się w ciepłej i wspierającej atmosferze, a zajęcia były ciekawe i inspirujące. Cudowne doświadczenie!"

*

 

Ewstra

 

"Pierwszy raz malowałam akwarelami z Kasią (oprócz lata temu w szkole, ale to się nie liczy). Pierwszy raz malowałam akwarelami i rysowałam cienkopisami na tym samym obrazie z Kasią. Nawet nie wiedziałam, że tak się da. I wyszły z tego cuda, które oprawiłam i wiszą w salonie. Raz dołączyły do mnie dwie młode nastolatki l.12 i i były zachwycone panią Kasią. Ich pani od plastyki jest beznadziejna w porównaniu z panią Kasią i one by chciały mieć taką panią od plastyki jak pani Kasia. Jednym słowem świetnie."

*

 

Marta K.

 

"Przed długi czas miałam takie przeświadczenie, ze tylko utalentowane plastycznie osoby mogą malować a ja do tych osób nie należałam. Ale gdy tylko pojawiła się możliwość uczestniczenia w warsztatach online z Katarzyną i przeczytałam, że nie testujemy naszych umiejętności, to kupiłam blok i farby, i kliknęłam dołącz. I to była czysta magia, liczyła się tylko dobra zabawa i ciapanie farbami, nie wiedziałam że mam w sobie takie pokłady kreatywności. Katarzyna jest tak ciepłą i zarażającą pozytywną energią osobą, że nie mogłabym wyobrazić sobie innej prowadzącej."

*

 

Kasia P.

 

"Kasiu, zajęcia z Tobą dały mi dużo radości! I tutaj mogłabym w sumie zakończyć, bo jak się okazuje, tego brakowało mi najbardziej. Nie tego jak używać pędzla, jakich materiałów, czy gdzie i jak coś kłaść. Dzięki Tobie miałam godzinę, dwie, tylko dla siebie, kiedy nie martwiłam się niczym. Mogłam robić co chcę i przy tym zatopić się w twórczości bez presji bycia ocenianą. To była taka medytacja dla mojej głowy. Na pewno będę kontynuować :)"

*

 

Paula C.

 

"Twórcze malowanie, odkrywanie, kreowanie. Twórcze “teraz”. Warsztaty z Katarzyną nie są o zwykłym malowaniu/rysowaniu/tworzeniu, odkrywaniu, kreowaniu. Są o czymś niezwykłym. Są niezwykłe. Są o zatrzymania w "tu i teraz", są o decyzji, by nie pozostawić kolejnego momentu bez życia, ale by świadomie tchnąć w nie życie. Spotkania z Katarzyną to spotkania wyjątkowe. Eksplorujemy, szukamy i znajdujemy, gubimy się i odnajdujemy, poszerzamy pole widzenia, czucia, doświadczania. Zapraszamy wolność. Wolność tworzenia. Swobodny przepływ kreatywności. Na warsztatach dowiadujemy się, że każda/każdy z nas może robić rzeczy piękne. Ja mogę. Ty też! Wróć do tego, co kochałeś/kochałaś robić jako dziecko. Pielęgnuj je w sobie. Katarzyna pomoże, ❤️ polecam z całego serca."

*

 

Patrycja

 

"Na warsztatach Kasi własna kreatywna bestia może się poczuć zaopiekowana. Sympatyczna atmosfera sprawia, że miło jest nie tylko malować, ale też rozmawiać. Tematy, wizualizacje i przestrzeń spotkania rozbudzają wenę twórczą. Kiedyś rysowanie i malowanie budziło we mnie głównie frustrację, że to, co stworzę, nie będzie wyglądało tak, jak w mojej głowie. U Kasi zupełnie o tym zapominam i zdaję się tylko na proces, który zaczyna mi sprawiać dużo frajdy <3"

*

 

Sylwia Dec
 

"Bardzo mi się podobały Twoje warsztaty <3 umiesz zadbać o twórczą, bezpieczną atmosferę, inspirujesz i ośmielasz do twórczego działania. Wiesz, jak sprawić, by malowanie stało się superfrajdą, a nie smutną czynnością z ostatniej lekcji w szkole podstawowej i bardzo to podziwiam!"

*

 

Milena

"Twórcze malowanie z Katarzyną obudziło we mnie nowe pokłady kreatywności ❤️ Katarzyna swoje warsztaty prowadzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Emocje i radość, którą zaraża nie są łatwe do opisania ❤️ Żeby to zrozumieć trzeba, to poczuć ❤️"

*

 

Marta S-M
"Zawsze podobało mi się malowanie, ale wstydziłam się malować, bo nie umiem tego robić, Kasia pokazała mi jak czerpać z tego prawdziwą radość i przyjemność. Katarzyna zaraża swoją pasją, energią i uśmiechem, jej warsztaty sprawiają, że to co nas otacza, nabiera innych barw!"

*

 

 

 

 

 

Podczas warsztatów Twórcze Malowanie pobudzamy swoją kreatywność poprzez malowanie i rysowanie na papierze. Warsztat jest dla każdej z Was, podczas niego nie testujemy swoich umiejętności. Przyjdź, jeśli masz ochotę pobawić się swoją kreatywnością, zrobić coś dla siebie i wyłącznie dla swojej przyjemności. Tymi warsztatami chcę Wam pokazać, że każda z Was może tworzyć i posiada bogate pokłady kreatywności. Efektem ubocznym warsztatów, który gwarantuję jest radość, dobra zabawa i satysfakcja z siebie i z tworzenia.

 

Trzecia edycja Iskry rusza 17 kwietnia 2023. Ze mną będziecie się spotykać raz w miesiącu. Jeśli chcecie się zapisać do trzeciej edycji, śledźcie poniższą stronę.

 

Więcej szczegółów i zapisy znajdziecie na stronie Iskry, do której Was odsyłam poniżej.

 

W ramach platformy dla kreatywnych kobiet Iskra prowadzę warsztaty Twórcze Malowanie.

 

kontakt(at)katarzynatworzy.pl

© 2022-2024 Katarzyna Tworzy   |  Polityka prywatności