NEWSLETTER

MAIL OD KATARZYNY

Raz na 2 tygodnie w  środę wiadomość,

 ode mnie dla Ciebie <3
Bardziej prywatne historie, informacje o nowych wpisach i o wydarzeniach

+

SUPER BONUS

 

Otrzymasz przedpremierowo ebook „Twórcza Radość” w formie papierowej.

„Twórcza Radość” to ebook pełen inspiracji do tworzenia, ponad 45 haseł i pytań, które odblokują Cię twórczo i pomogą Ci się zrelaksować

Jak się przygotować?

 

 

Ubierz się wygodnie albo rozważ ciuchy na zmianę. 

Całą resztą zajmę się ja:)

 

Co otrzymujesz?

 

 

Materiały warsztatowe, nic nie będziesz musiała ze sobą zabierać

*

Ramkę do obrazu, który będziesz mogła oprawić i powiesić u siebie na ścianie lub podarować w prezencie bliskiej osobie

*

Finger food lunch (wegański i bezglutenowy)

*

Kawę, herbatę, wodę i przekąski

 

Co zyskujesz dzięki warsztatom?

 

 

Spędzisz relaksujące popołudnie w grupie kobiet o podobnych potrzebach

*

Odpoczniesz podczas upragnionej przerwy od codziennych obowiązków

*

Przypomnisz sobie czym jest dziecięca radość bez ograniczeń

*

Stworzysz wyjątkowy obraz, który wydobędzie na wierzch Twoją kreatywność

 

WARSZTATY "TWÓRCZE MALOWANIE" NA ISKRZE

OPINIE UCZESTNICZEK
MOICH WARSZTATÓW ONLINE

WARSZTATY

"MALOWANIE I TWÓRCZY RELAKS"

WSPIERAJĄCE

MATRONKI

"Przed długi czas miałam takie przeświadczenie, że tylko utalentowane plastycznie osoby mogą malować a ja do tych osób nie należałam. Ale gdy tylko pojawiła się możliwość uczestniczenia w warsztatach online z Katarzyną i przeczytałam, że nie testujemy naszych umiejętności, to kupiłam blok i farby, i kliknęłam dołącz. I to była czysta magia, liczyła się tylko dobra zabawa i ciapanie farbami, nie wiedziałam że mam w sobie takie pokłady kreatywności. Katarzyna jest tak ciepłą i zarażającą pozytywną energią osobą, że nie mogłabym wyobrazić sobie innej prowadzącej."

Marta K.

 

 

"Warsztaty u Kasi to magia. Tak mnie zaczarowała, że zapomniałam, że ja podobno nie mam kompletnie plastycznego. Z Kasią nagle zaczęłam się bawić akwarelami i akrylami, do tego doszły cienkopisy. I co? Nadal nie wiem, czy mam talent, ale mnie to już nie obchodzi, bo okazało się, że malowanie sprawia mi frajdę i odpręża. Dziękuję Kasiu, bo bez Ciebie nigdy bym do tego nie doszła ❤️"

Olga Stiefel-Brzezińska

 

 

"Zajęcia z Kasią dały mi dużo radości! I tutaj mogłabym w sumie zakończyć, bo jak się okazuje, tego brakowało mi najbardziej. Nie tego jak używać pędzla, jakich materiałów, czy gdzie i jak coś kłaść. Dzięki Kasi miałam godzinę, dwie, tylko dla siebie, kiedy nie martwiłam się niczym. Mogłam robić co chcę i przy tym zatopić się w twórczości bez presji bycia ocenianą. To była taka medytacja dla mojej głowy. Na pewno będę kontynuować :)"

Kasia P.

 

 

"Pierwszy raz malowałam akwarelami z Kasią (oprócz lata temu w szkole, ale to się nie liczy). Pierwszy raz malowałam akwarelami i rysowałam cienkopisami na tym samym obrazie z Kasią. Nawet nie wiedziałam, że tak się da. I wyszły z tego cuda, które oprawiłam i wiszą w salonie. Raz dołączyły do mnie dwie młode nastolatki l.12 i i były zachwycone panią Kasią.  Jednym słowem świetnie." 

Ewstra

 

 

"Twórcze malowanie, odkrywanie, kreowanie. Twórcze “teraz”. Warsztaty z Katarzyną nie są o zwykłym malowaniu/rysowaniu/tworzeniu, odkrywaniu, kreowaniu. Są o czymś niezwykłym. Są niezwykłe. Są o zatrzymania w "tu i teraz", są o decyzji, by nie pozostawić kolejnego momentu bez życia, ale by świadomie tchnąć w nie życie. Spotkania z Katarzyną to spotkania wyjątkowe. Eksplorujemy, szukamy i znajdujemy, gubimy się i odnajdujemy, poszerzamy pole widzenia, czucia, doświadczania. Zapraszamy wolność. Wolność tworzenia. Swobodny przepływ kreatywności. Na warsztatach dowiadujemy się, że każda/każdy z nas może robić rzeczy piękne. Ja mogę. Ty też! Wróć do tego, co kochałeś/kochałaś robić jako dziecko. Pielęgnuj je w sobie. Katarzyna pomoże, ❤️ polecam z całego serca."

Paula C.

 

 

"Na warsztatach Kasi własna kreatywna bestia może się poczuć zaopiekowana. Sympatyczna atmosfera sprawia, że miło jest nie tylko malować, ale też rozmawiać. Tematy, wizualizacje i przestrzeń spotkania rozbudzają wenę twórczą. Kiedyś rysowanie i malowanie budziło we mnie głównie frustrację, że to, co stworzę, nie będzie wyglądało tak, jak w mojej głowie. U Kasi zupełnie o tym zapominam i zdaję się tylko na proces, który zaczyna mi sprawiać dużo frajdy <3"

Patrycja

Spotykamy się by wspólnie zrelaksować się i pobawić różnymi technikami tworzenia na papierze. Na warsztatach wykorzystamy płynne akwarele oraz techniki uzupełniające, m.in. kredki i pisaki. Rozpoczniemy od twórczej rozgrzewki, która nas uziemi i wprowadzi do „tu i teraz”. A później pokażę Ci jak kreatywnie wykorzystać materiały warsztatowe, dzięki czemu będziesz mogła stworzyć obraz. Zaskoczy Cię ile można stworzyć, gdy otworzysz na to swoją głowę. Będziemy malować i rozmawiać o naszych pracach, by wspólnie cieszyć się korzyściami z procesu twórczego.

 Cena 349zł

 

Autorskie warsztaty malarskie dla kobiet

Z wykorzystaniem płynnych akwareli i technik uzupełniających

 

18. maja 2024, godzina 11:00 – 16:00
Miejsce: Studio Kobiecych Marek, ul. 29 listopada 18/18, Warszawa

kontakt(at)katarzynatworzy.pl

© 2022-2024 Katarzyna Tworzy   |  Polityka prywatności | Regulamin sklepu