NEWSLETTER

MAIL OD KATARZYNY

Raz na 2 tygodnie w  środę wiadomość,

 ode mnie dla Ciebie <3
Bardziej prywatne historie, informacje o nowych wpisach i o wydarzeniach

Co znaczy "tworzyć" tutaj?

Dołącz

Dla kogo jest ta zabawa?

Na czym polega zabawa?

Odkąd sama wkroczyłam na twórcze tory, pisania i rysowania to odkryłam, że daje mi to dużo spełnienia. Zauważyłam też, że nie jestem w tym sama, że wokół mnie jest mnóstwo siostrzanych i bratnich dusz, które tworzą i którym tworzenie sprawia dziką radość. Dlatego postanowiłam stworzyć zabawę, w której ta twórcza radość wybrzmi i zapączkuje dalej. Wierzę, że dzięki tej zabawie inni zarażą się radością jaka wynika z tworzenia i zainspirują się do odnalezienia własnej twórczej drogi, która da im spełnienie.

Raz na 2 tygodnie w środowym newsletterze wysyłam Ci Twórczą Inspirację do tworzenia. Najczęściej jest to hasło, z krótkimi pytaniami, które mogą zainspirować Cię do tworzenia w takiej technice na jaką masz ochotę. Możesz malować, napisać tekst, zrobić zdjęcie czy wydziergać coś włóczką. Wiem, że prawdziwa radość twórcza bierze się z wolności, dlatego nie ograniczam Cię tematem, a jedynie dzielę się inspiracją. Czy z niej skorzystasz to zależy od Ciebie. Możesz stworzyć to, na co masz ochotę i tym się podzielić. Prywatnie ze mną lub publicznie na Instagramie.


Jeśli coś stworzysz i masz ochotę podzielić się tym ze światem, w każdy piątek zapraszam Cię do udostępnienia swojej twórczości na Instagramie, poprzez zdjęcie, tekst lub film, które opublikujesz w poście lub na stories pod #tworczaradosc (bez polskich znaków). Jeśli oprócz hasztaga oznaczysz mnie @katarzynatworzy, to ja udostępnię Twoją twórczość w swojej relacji na Instagramie.

Pamiętam, jako mała dziewczynka, że gdy coś mi się udawało to inni nie chcieli się ze mną bawić. Gdy coś narysowałam w grupie koleżanek to po chwili słyszałam: “Nie bawimy się już z nią”. “Ona się popisuje”. A potem mnie zostawiały. Jako małej dziewczynce było mi bardzo przykro, czułam się osamotniona i z trudnością tłumiłam łzy. Mój wniosek dziewczynki był taki, że będę udawać, że nic nie potrafię i sukcesywnie chowałam się w sobie. Nie chcę tego robić już nigdy w życiu. I nie chcę żebyś Ty musiał_a to robić. Każdy ma w sobie inną twórczą bestię, niektóre rzeczy wychodzą nam łatwiej, inne trudniej, ale każdy zasługuje na to by się z nim bawić i cieszyć się jego twórczością, dokładnie taką jaka jest.

Zabawa #tworczaradosc jest inkluzywna, to znaczy jest dla wszystkich. Dla mnie są ważni zarówno Ci, którzy tworzą epopejowe dzieła jak i Ci co skrobią zapiski w dzienniku. Jeśli jesteś w początkowej fazie swojej twórczości i chcesz coś pokazać - super.

Jeśli już od dawna wymiatasz - też super. Chcę żebyśmy w tej zabawie nie udawali, ani nie starali się na siłę. Interesuje mnie tylko to czy tworzysz i czy masz z tego frajdę, między innymi dlatego tę zabawę nazwałam “zabawą” a nie “wyzwaniem”. Twórcza radość jest dla wszystkich i chcę żeby stała się zaraźliwa.

Ograniczeniem tego co stworzysz jest tylko Twoja wyobraźnia.

 

Kleisz kolaże? Piszesz? Rysujesz? Tworzysz Decoupage? Malujesz? Robisz makramy? Tworzysz życie z rodziną? Budujesz społeczność? Fotografujesz? Tworzysz albumy? Kartki? Tworzysz podcasty? Muzykę? Kaligrafujesz? To wszystko jest twórczością, więc pokazuj wszystko:) Chcę zatopić się w Twojej twórczej rzece i wraz z jej nurtem pobudzać wyobraźnię swoją i innych.

Projekt na Instagramie

TWÓRCZA RADOŚĆ

Skąd pomysł?

04.02.2022-obecnie

kontakt(at)katarzynatworzy.pl

© 2022-2024 Katarzyna Tworzy   |  Polityka prywatności | Regulamin sklepu